Szkło malowane

Firma "Stekloluks" jest gotowa do barwienia szkła według potrzeb klienta. Używamy tylko nowoczesnych technologii do nakładania obrazów, dzięki czemu z łatwością możemy urzeczywistnić nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe życzenia i pomysły architektów i projektantów.

Jednym z najszybszych i najbardziej ekonomicznych sposobów drukowania obrazów na szkle jest sitodruk. Ta metoda pozwala wyświetlać dość wyraźne, jasne i trwałe rysunki. Maksymalny rozmiar - 2300 x 1200 mm (max. 3 kolory).

Nadruk na szkle farbami ceramicznymi to rewolucyjna technologia druku atramentowego. Technologia ta pozwala na odwzorowanie szerokiej gamy kolorystycznej według modelu barw CMYK, przy jednoczesnym stworzeniu utwardzonego druku. Maszyna działa jak drukarka atramentowa: obrazy trafiają do drukarki, gdzie na szkle są już odwzorowane różne wzory. Maksymalny rozmiar - 3800 x 2700 mm.

Kolejnym rodzajem będzie emalia - bardziej innowacyjna opcja nakładania wzoru na szkło hartowane z ciągłą warstwą farby ceramicznej o różnych kolorach. Metoda ta stosowana jest głównie jako element dekoracyjny w przeszkleniach elewacyjnych i wewnętrznych. Maksymalny wymiar szkła malowanego to 3000 x 1700 mm.

Oferujemy produkcję szkła malowanego, malowanie na szkle na zamówienie w dobrej cenie za m2.