Klienci
Dostawcy
Stadler produkuje ekonomiczny tabor, który spełnia wszystkie wymagania klientów. Produkuje pociągi niezawodne, bezpieczne w eksploatacji i zapewniające maksymalny komfort pasażerom.
MINSK AUTOMOBILE PLANT to firma specjalizująca się w produkcji pojazdów ciężkich, a także autobusów, trolejbusów i przyczep.
„MSK” – specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu produktów do organizacji przestrzeni biurowej, przemysłowej i mieszkaniowej, kreowania wyglądu centrów handlowo-biznesowych, magazynów oraz prywatnych budynków mieszkalnych.
OJSC BELAZ jest największym na świecie producentem wywrotek górniczych i sprzętu transportowego dla górnictwa i budownictwa.
MTZ-HOLDING jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych nie tylko w krajach WNP, ale na całym świecie.
FREOR jest jedynym producentem komercyjnych urządzeń chłodniczych w krajach bałtyckich, który zaopatruje sektor detaliczny w wysokiej jakości meble chłodnicze.
Firma "ANREX" jest poważnym producentem mebli skrzyniowych.
AMKODOR Holding jest producentem maszyn i podzespołów budowlanych, leśnych, rolniczych, komunalnych.
"Steel Line" to zakład do produkcji drzwi wejściowych. Przedsiębiorstwo Steel Line powstało w 1996 roku i specjalizuje się w produkcji i sprzedaży drzwi wejściowych.
Alitex jest wiodącym specjalistą w produkcji wyrobów szklanych na Białorusi, który współpracuje zarówno z osobami prawnymi, jak i osobami fizycznymi.
"EtalonOkna" to republikańska firma produkująca wysokiej jakości konstrukcje z PVC i aluminium z pełnym cyklem.
OAO MOGILEVLIFTMASH jest producentem wind osobowych, towarowych, szpitalnych i domków letniskowych.
Głównym kierunkiem działalności produkcyjnej i gospodarczej JSC „Gomel House-Building Plant” jest budowa wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych o wielkopłytowym budownictwie mieszkaniowym.
ALC „AUTORADIUS” jest wiodącym przedsiębiorstwem Republiki Białoruś w zakresie projektowania i produkcji kabin, zestawów karoserii i upierzenia pojazdów, urządzeń dźwigowych i drogowych.
JSC „UKH BKM” - firma od prawie pół wieku rozwija, produkuje i serwisuje elektryczny transport pasażerski: trolejbusy, tramwaje i autobusy elektryczne.
Sp. z oo „INTECO-MASTER” – jedną z istotnych zalet zakładu jest pełny cykl produkcji urządzeń handlowych, chłodniczych i technologicznych.
LLC „STF-montazh” to nowoczesny zakład produkcyjny z zaawansowanymi technologicznie materiałami i urządzeniami, który umożliwia produkcję konstrukcji z PVC i aluminium o dowolnym stopniu złożoności.
Firma "Sigmapolyus" - głównym przedmiotem działalności jest budowa nieruchomości komercyjnych.
Jednostkowe przedsiębiorstwo „ Aluterm” (OJSC „Mińskpromstroj”) - seryjna i jednostkowa produkcja konstrukcji budowlanych z aluminium i PCV, w tym przeszklonych konstrukcji przeciwpożarowych z profili aluminiowych.
KUPP " Kalinkowicze Zakłady Meblowe" to jeden z wiodących producentów mebli w południowo-wschodniej Białorusi. Oferuje swoim klientom szeroką gamę wysokiej jakości mebli skrzyniowych i tapicerowanych, mebli łazienkowych.
"Friza Industry" FLLC jest producentem nr 1 w krajach WNP nocnych żaluzji termoizolacyjnych i systemów szklanych do komercyjnych urządzeń chłodniczych.
BELWOODDOORS to znana marka drzwi wewnętrznych i zewnętrznych na Białorusi i na całym świecie.
GOMSELMASH to nowoczesny, zróżnicowany producent kombajnów zbożowych, sieczkarni polowych, kombajnów do kukurydzy, kombajnów ziemniaczanych, kosiarek i innych maszyn rolniczych.
CJSC "MOLODECHNOMEBEL" jest producentem ogromnej różnorodności zestawów do sypialni, zestawów mebli skrzyniowych, jadalni, przedpokojów, szaf, gablot, szafek i komód.
Z oo „Fabryka przyczep i zabudów samochodowych „MAZ-Kupava” jest wiodącym producentem pojazdów użytkowych i ciężarowych, przyczep, chłodni i samochodów dostawczych w Republice Białorusi.
Firma AGC GlassPoint dostarcza na rynek naszego kraju szeroką gamę różnego rodzaju tafli szkła (architektonicznego i wewnętrznego) oraz luster.
JSC „ Gomelsteklo ” – produkcja szkła płaskiego i wyrobów szklanych.
Grupa NGSGroup ” to jeden z czołowych światowych producentów szkła i systemów szklenia w trzech głównych obszarach biznesowych: wyroby ze szkła architektonicznego, szkło motoryzacyjne i techniczne.
Firma Kuraray's "TrosifolTM" jest wiodącym światowym specjalistą w zakresie opracowywania, produkcji i dostaw folii laminowanych PVB i jonoplastów do zastosowań w laminowanym szkle bezpiecznym w branży architektonicznej, motoryzacyjnej i fotowoltaicznej.
"Ferro" dostarcza funkcjonalne powłoki do szkła, metalu, ceramiki i innych podłoży oraz rozwiązania kolorystyczne w postaci specjalnych pigmentów i barwników dla szerokiego zakresu gałęzi przemysłu i zastosowań.
“Vibrantz” (DIP-TECH) jest pierwszą firmą oferującą kompletną ofertę druku cyfrowego, obejmującą dedykowane drukarki cyfrowe, żywe kolorowe atramenty ceramiczne, zaawansowane oprogramowanie i wsparcie na całym świecie.